KONST / Litografier / Färglitografi 8816608
nr 881 6608
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Färglitografi, Cecilia Frisendahl (f. 1922), zebror, 10/45, signerad -76, motivet: 28x36
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:27:59
250 kr
150 kr
250 kr
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl